Oferta nr 23428248

Stanowisko: Specjalista ds. MICE Nazwa firmy: Hotel Kozi Gród ****
Miasto: Pomlewo Data dodania ogłoszenia: 2 października 2018, 11:01

Treść ogłoszenia

Poszukujemy osoby chętnej do pracy w Hotelu Kozi Gród **** w Pomlewie (ok. 30 min od Gdańska),

na stanowisku:

SPECJALISTA ds. MICE

Kozi Gród to kompleks na Kaszubach, 25 km od Gdańska, który tworzą: hotel, restauracja, centrum rekreacji, zaplecze bakietowe oraz szkoleniowe, ogród, pawilon bankietowy.

DLA CIEBIE :

- Możliwość realizacji ambitnych planów zawodowych

- Przestrzeń na rozwój swojej kreatywności

- Wsparcie bezpośredniego przełożonego oraz współpracowników

- Miejsce pracy w pięknym otoczeniu przyrody

A także możesz otrzymać:

- Zwrot części kosztu dojazdu autem (Podróż samochodem z Gdańska do Gdyni to 32km, a z Gdańska do Pomlewa to jedynie 25km!)

- Śniadania/obiady dla pracowników za symboliczną opłatą! (Dbamy o to aby nasi pracownicy znali smaki kuchni Hotelu Kozi Gród ****, a przy tym byli najedzeni i pełni energii do pracy!)

Twoje zadania:

- Przygotowanie oraz koordynacja wszelkiego rodzaju eventów, szkoleń, imprez integracyjnych, konferencji, targów, bankietów i innych spotkań grupowych MICE,

- Obsługa wydarzeń MICE odbywających się w Hotelu,

- Aktywna współpraca z innymi działami Hotelu,

- Dbałość o wysoki poziom relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami,

- Wspieranie Klientów w realizacji ich celów podczas spotkać MICE,

- Bezpośredni, telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem.

Oczekujemy od Ciebie:

- Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów,

- Pro-aktywności w zakresie realizowanych projektów,

- Otwartości w kontakcie z ludźmi,

- Wysokiej kultury osobistej,

- Dbałości o szczegóły,

- Znajomości j. angielskiego,

- Pozytywnego nastawienia oraz współtworzenia klimatu otwartości i współdziałania,

- Dyspozycyjności.

Swoje aplikacje prosimy wysyłać na adres: violetta.derengowska@kozigrod.pl