• Stanowisko: Księgowa
  • Nazwa firmy: Inwestycje Trójmiasto
  • Miasto: Gdańsk (pomorskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 17 marca 2020, 11:27
  • Oferta nr 31936702

Firma budowlana  poszukuje do pracy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Przygotowanie wewnętrznych zestawień i analiz
  • Prowadzenie kompleksowej księgowości firmy (spółki z o.o.)
  • Sporządzanie bilansu, rozliczeń podatkowych i zestawień finansowych
  • Nadzór nad terminowym i poprawnym wypełnieniem obowiązków prawno-podatkowych
  • Kontrola płynności finansowej spółki
  • Rozliczanie gospodarki magazynowej, weryfikacji dokumentów i kalkulacji kosztów
  • Sporządzenie deklaracji PIT i VAT, JPK
  • Sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,
  • Rozliczanie inwentaryzacji
  • Dekretacja i księgowanie (raportów kasowych, faktur zakupowych i sprzedaży)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Minimum 4-letnie oświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/księgowego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z regulacjami podatkowymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Praca możliwa od zaraz

 Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na maila specbud.kadry@gmail.com