• Stanowisko: Brygadzista montażu wentylacji
  • Nazwa firmy: Bora Wentylacje Sp. z o.o.
  • Miasto: pomorskie, wielkopolskie
  • Data dodania ogłoszenia: 17 lipca 2020, 13:08
  • Oferta nr 32631935

Brygadzista montażu wentylacji

Zakres obowiązków

Organizowanie pracy montażowej dla podległych monterów wentylacji

Pilnowanie czasu pracy monterów

Dbanie o bezusterkowe wykonawstwo

Montaż instalacji wentylacyjnej zgodnie z rysunkiem montażowym

Zgłaszanie zapotrzebowania na materiał montażowy inżynierom prowadzącym, kontrola ilości w kontenerze materiałowym

- ścisła współpraca z inżynierem prowadzącym budowę

Wymagania

Bardzo dobra znajomość rysunku montażowego, technicznego

Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku montera lub brygadzisty

Praktyczna znajomość wykonywania montażu wentylacji

Dobra organizacja pracy, samodzielność

Akceptacja pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- praca na terenie Poznania ,

- wynagordzenie od 4 500 netto do 6500 netto

- umowę o pracę,

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

- praca w młodym zespole,

- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń zawodowych,

- dużą samodzielność w działaniu.